Annesi Çocuğuna Kıydı

Oğlunu Havuza Atan Anne

Akıl almaz olay Eskişehir’de gerçekleşti.Gülşah A. (24), bir anda bağırıp oğlu Y.S.A.’yı (6), suni gölete attı, ardından kendiside atladı. Çevredekiler tarafından kurtarıldı.

Anne ve oğlu hastanede tedaviye alınırken,Psikolojik sorunları olduğu belirtilen Gülşah A.’nın. Gülşah A.’nın oğlunu gölete attığı sırada söylediği “Cennete Gitsin” sözleri ise herkesi şaşkına çevirdi.Olay,07.00 sıralarında, Eskişehir Tepebaşı ilçesi Şeker Mahallesi’ndeki Büyükşehir Belediyesi’ne ait Kentpark’ta meydana geldi.

 

İstanbul’dan geldiği ve geceyi otelde geçirdiği öğrenilen,Gülşah A., oğlu Y.S.A. ile birlikte sabah gezinti yapmak maksadıyla Kentpark’a gitti.

Suni gölet çevresinde oğluyla birlikte bir süre dolaşan Gülşah A., ardından köprünün üstüne çıktı. Oğlunu kucağına alan

Gülşah A., “Cennete gitsin” diye bağırıp daha sonra Y.S.A.’yı yaklaşık 1.5 metre derinliğindeki gölete attı, ardından da kendisi atladı.

Olayı görenlerin müdahalesi sonucu suni göletten çıkarılan anne ve oğlu olay yerindeki vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine gelen sağlık görevlilerince yapılan ilk müdahalelerinin ardından Eskişehir Şehir Hastanesi’ne kaldırıldı. Gülşah A. ve Y.S.A. tedaviye alındı.

ETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.