Babasının cinsel organını kesti

Babasının Cinsel Organını Kesti

Aydın‘ın Efeler ilçesinde yaşanan olay duyanların şok geçirmesine devam oldu! Zalim evladın psikolojik sorunları bulunduğu ve madde bağımlısı olduğu öne sürülen 21 yaşındaki Onur S. Yatalak babası 50 yaşındaki Mehmet S.’nin ile tartışmasının ardından penisini keserek kaçtı. Elde edilen son haberlere göre hastaneye kaldırılan baba Mehmet S. tedaviye alınırken, kesilen parça bulunamadığı için yerine dikilemedi.

İğrenç Olay , bugün sabah saatlerinde , Tepecik Mahallesi’nde meydana geldi. Yakın bir zaman önce felç olan Mehmet S. , yatağa bağımlı halde yaşamaya başladı. İddialara göre, Onur S. Babasının üzerine ait olan arsayı satıp, parasını almak istemesi ile gerçekleşti. Bu nedenle de babasıyla tartıştı. Onur S., tartışma sırasında cebinden çıkardığı bıçakla babasının penisini kesip, otomobille kaçtı.

KESİLEN PENİS BULUNAMADI

Yakınlarının haber vermesi üzeri olay yerine gelen sağlık ekipleri, cinsel organı kesilen babayı ambulansla, Atatürk Devlet Hastanesi’ne kaldırdı. Hayati tehlikesi bulunan baba Mehmet S.’nin kesilen penisinin parçası bulunamadığı için yerine dikilemediği belirtildi. Polis, olaydan sonra kaçan Onur S.’nin yakalanması için çalışma başlattı. Polisin olayla ilgili soruşturması sürüyor.

ETİKETLER