E-Spor’da Çeyrek Final Heyecanları Yaşandı

LoL eSpor Finali Gerçekleşti

League of Legends e-spor heyecanı gençleri sardı.Fenerbahçe,Galatasaray gibi ezeli rakiplerin karşılaştığı çeyrek finaller sonuçlandı…

 

Vodafone FreeZone  ilk aşaması olan çeyrek finaller 1907 Fenerbahçe Espor, Beşiktaş, Doğuş Üni Aurora ve Galatasaray e-spor ekipleri karşılaştı.

 

Beşiktaş İle Aurora Kıyasa Rekabet

Riot Games Espor Sahnesinde gerçekleşen karşılaşmaların ilk gününde Beşiktaş ile Doğuş Üni Aurora karışlaştı.Ezeli rekabet yaşandığı seride gülen taraf Aurora ekibi oldu.3-2 Beşiktaş’ı alt etmeyi başaran Auro ekibindeki Padden serinin oyuncusu seçild.

 

Ezeli Rekabet E-Spor’da Yaşandı

Galatasaray Espor ile 1907 Fenerbahçe e-spor takımlarının karşılaşması yoğun ilgi gördü.2019 Kış Mevsiminde 1907 Fenerbahçe ekibi yarı finallerin de Yarı Finali’nde Galatasaray E-spor 3-0 yenmeyi başarmıştı.

Çekişmenin bir an eksik olmadı seride bu sefer gülen sarı-kırmzılı ekip oldu.1907 Fenerbahçe ekibini 3-1 yenmeyi başardı.

 

Yarı Finallerde

Royal Youth ile Doğuş Üni Aurora, SuperMassive – Galatasaray Espor, ekipleri kıyası rekabet içine girecekler karşılaşmalar 24 ile 25 Ağustos tarihlerinde gerçekleşecek.