Kahinden Deprem Hakkında Uyarı

Deprem kahininden korkutan uyarı! Bu tarihlere dikkat!

Yaptığı deprem tahminleri ile ünlenen ve ‘deprem kahini’ olarak anılan Frank Hoogerbeets’in son uyarısı korkuttu. Gezegenlerin ve ayın pozisyonlarına bakarak deprem tahminleri yaptığını belirten deprem kahininin daha önceki deprem iddiaları doğru çıkmıştı. Deprem kahini yaptığı son uyarıda tarih verdi. İşte deprem kahininin son tahminleri…

 

Frank Hoogerbeets kimdir ?

frank hoogerbeets’in deprem hakkında ki söylemleri

Hollandalı Frank Hoogerbeets, son zamanlarda yaptığı deprem tahminlerinin doğru çıkmasıyla ünlendi ve deprem kahini olarak anılmaya başladı. Deprem kahini son yaptığı uyarı ile korkuttu.

 

Hoogerbeets, geçtiğimiz aylarda verdiği röportajda bu tahminleri için gezegenlerin ve ayın pozisyonlarına baktığını ve bunun için özel olarak geliştirdiği ‘Solpage’ adlı bir bilgisayar programından faydalandığını açıklamıştı.

 

‘Deprem kahini’ Şubat ayının son iki haftasına dikkat çekmiş ve mega deprem olacağını belirtmişti. Ekvador’da aynı hafta içinde yaşanan 7,5 büyüklüğündeki deprem akıllara tekrar ‘deprem kahini’nin açıklamalarını getirmişti.

 

Ardından Türkiye için de uyarılarda bulunmuş ve Denizli, Acıpayam’da 20 Mart tarihinde 5,5 büyüklüğünde deprem meydana gelmişti.

 

Geçtiğimiz günlerde sismik hareketlere dikkat çeken Hoogerbeets 4-5 Ağustos’a dikkat çekmiş, 4 Ağustos’ta Japonya’da nükleer felaketin yaşandığı Fukuşima bölgesinde 6,3 büyüklüğünde deprem meydana gelmişti.

 

Hoogerbeets, Ditranium adlı internet sitesinde ve YouTube hesabında yeni uyarılarda bulundu.

 

Hoogerbeets, YouTube hesabında kritik ay ve gezegen hizalanmalarının sismik dalgayı tetikleyebileceğini belirtti. Hollandalı isim 4 Ağustos’a ek olarak 6 ve 7 Ağustos’un da kritik olduğunu ve 6 üzeri deprem beklediğini açıkladı

 

 

 

AK Parti ve MHP’nin İzmir mitinginde coşku tavan yaptı! İşte Gündoğdu meydanı ve Cumhur ittifakı

Binali Yıldırım, Çengelköy’de vatandaşlarla buluştu

A101 aktüel ürünler listesi ürün fiyat inceleme! 25 Nisan A101 kataloğu TAM LİSTE ürünler…

BMW’sini onlara bırakmıştı! Döndüğünde gözlerine inanamadı…

Makyajı taze tutmanın püf noktaları !

Yaz meyvelerinden yapabileceğiniz reçel tarifleri

 

‘Deprem kahini’ Akdeniz bölgesi için de özellikle uyarılarda bulundu.